poniedziałek, 28 lutego 2011

Od dziś blog po niemiecku i angielsku !

Dość długi brak publikacji wynikał z oczekiwania na umożliwienie redagowania ich w trzech językach. W międzyczasie mamy już taką możliwość, co pozwoli nam na nawiązywanie znacznie szerszych kontaktów i tym samym dostęp do znacznie większej ilości różnorodnych informacji.
Po naszych dotychczasowych rozmowach i konsultacjach potwierdza się fakt, że mimo stale rosnącego udziału instalacji w kosztach budownictwa kubaturowego umiejętność posługiwania się Revitem MEP nadal pozostaje daleko z tyłu za modułami konstrukcyjnym i architektonicznym.
Z drugiej strony coraz więcej biur projektów jest przez swoich zleceniodawców zobowiązywane do wykonywania kompleksowych projektów w 3 D.
Wskazuje to na otwierający się rynek tego typu zadań.
Jesteśmy wraz z naszymi partnerami, w trakcie przygotowywania określonych pakietów zagadnień w tym między innymi:
  1. Zorganizowanie periodycznej, bezpośredniej wymiany praktycznych doświadczeń w zakresie posługiwania się programem Revit MEP
  2. Opracowywanie dodatkowych aplikacji usprawniających posługiwanie się Revit MEP
  3. Uporządkowanie kwestii istniejących i tworzonych bibliotek.
  4. Prace nad stworzeniem i testowaniem modułów umożliwiających przeprowadzanie obliczeń w oparciu o lokalne przepisy i normy.
  5. Określenie warunków i parametrów połączeń internetowych umożliwiających jednoczesną pracę na tym samym pliku centralnym w rozmaitych lokalizacjach.
  6. Rozwijanie narzędzi do stosowania systemu 5D czy b.i.m.
Scholze Gruppe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz